Dokument zwrotu towaru allegro

Pobierz

Gdy zarejestrowany kupujący wypełni formularz zwrotu, otrzymasz e-mail z danymi potrzebnymi do realizacji zwrotu.. Jako sposób wysyłki wybierz Allegro InPost.. Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.Robiąc zakupy przez Allegro warto wiedzieć, że kupując u przedsiębiorcy można odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania przedmiotu i otrzymać zwrot pieniędzy.. Data otrzymania towaru: .Zakupiłem na Allegro (nie Allegro lokalnie) od sprzedającej talerze, które jednak nie pasują do posiadanych przeze mnie.. Klient ma prawo reklamować zakupiony towar w trakcie trwania gwarancji i pod warunkiem, że uszkodzone lub zużyte części zostały objęte gwarancją oraz nie posiadają uszkodzeń mechanicznych, a także może złożyć reklamację z tytułu rękojmi.. W przypadku zwrotu towaru przy zakupie na paragon fiskalny konieczne jest dostarczenie oryginału dokumentu.. Po jednym dniu od odebrania towaru, byłem zmuszony go zwrócić gdyż nie s.Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w Allegro.. przyjęcia zwrotu towaru lub reklamacji towaru (usługi) - TYP: 173-3E firmy Na tej aukcji oferujemy PaństwuPrzedsiębiorcy jednak często błędnie je interpretują, odmawiając przyjęcia zwrotu, jeżeli towar był rozpakowany (czasami nawet wprowadzając takie wyłączenie do regulaminu)..

Formularz zwrotu.

Sprzedawca może przyjąć zwrotu towaru bez paragonu, ale tylko gdy jest w stanie udowodnić, że zwrot ten miał rzeczywiście miejsce.FORMULARZ WYMIANY TOWARU (prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza oraz dołączenie go wraz z paragonem lub jego kopią do wymienianego towaru; przesyłkę prosimy kierować na adres: pphu Miran, ul. Wszystkie trzy metody są tak samo ważne.NAZWA TOWARU ILO ŚĆ CENA BRUTTO PRZYCZYNA ZWROTU Uwagi Klienta: .. W szczegółach zakupionego na Allegro przedmiotu wybierz opcję "Zwróć część lub całość zakupu" i wypełnij formularz.. Czy osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej może sprz.. (na ten adres zostanie wysłana przesyłka przy wymianie towaru) Przyczyna zwrotu*: 1. towar nie spełnia moich oczekiwań 2. towar niezgodny z zamówieniem 3. rezygnuje z zakupu bez podania przyczyny 4. wymiana towaru 5. inne Uwagi klienta:Witam, mam pytanie w sprawie zwrotu Towaru.. Pamiętaj też o tym, że to jest dział dla kupujących, ale 99% osób udzielających tu porad to sprzedawcy z Allegro.Poza protokołem zwrotu towaru w obowiązkowych elementach zeszytu zwrotu towarów należy zamieścić dokument potwierdzający sprzedaż.. Znajdzie go w zakładce Kupione - gdy kliknie w link "szczegóły" przy zamówieniu, które chce zwrócić.Formularz zwrotów - Oficjalny Sklep Allegro.Wybierz [Zwróć część lub całość zakupu], aby przejść do formularza zwrotu..

Czy sprzedawca może przyjąć zwrot towaru bez paragonu?

Wskaż przedmioty, które chcesz zwrócić, i wybierz z listy odpowiedni powód.formularz odstĄpienia od umowy i zwrotu towaru (prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza w miejscach wykropkowanych) Imię i nazwisko osoby dokonującej zwrotu:Dokument zwrotu / reklamacji* towaru (niewłaściwe skreślić) Nabywca: Imię i nazwisko: Adres: Login Allegro (jeśli dotyczy): Firma (jeśli dotyczy): NIP (jeśli dotyczy): E-mail: Telefon: Reklamowany towar: Nr aukcji / zamówienia: Login Allegro kupującego (jeśli dotyczy): Login Allegro sprzedającego (jeśli dotyczy):dołączenia do przesyłki niniejszego formularza oraz oryginalnego dokumentu sprzedaży (paragon lub faktura VAT) wystawionego w związku ze sprzedażą zwracanego towaru.. Jeżeli klient chce zwrócić towar powinien poinformować o tym w dowolnej formie (na piśmie, poprzez e-mail, telefonicznie itp.) lub wypełniając Formularz zwrotów.. Potwierdzenie i kod.. Następnie kliknij [zwróć część lub całość zakupu].. Data zakończenia 2013-07-18 - cena 3,50 złZgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu.dokument zakupu - paragon lub fakturę VAT..

2.Informacje o Protokół reklamacji / zwrotu towaru A5 - w archiwum Allegro.

z o. o. ul. Zagórzańska 48C, 04-965 Warszawa Razem z odsyłanym towarem należy wysłać wypełniony niniejszy formularz oraz kopię dowodu zakupu.. Sprzedający w żaden sposób nie poinformował mnie, że nie przyjmuje zwrotów towaru.. Zwrot towaru z Allegro Jeśli chcesz zwrócić zakupiony towar, Twoim pierwszym krokiem będzie poinformowanie o tym sprzedającego.Pomniejszać kwotę zwrotu może tylko wtedy, gdy towar ma mniejszą wartość ze względu na używanie go przez kupującego.. Jak długo formularz będzie dostępny dla kupującego?Nie ma ustawowego obowiązku zwrotu towaru w oryginalnym opakowaniu.. Oświadczam, Ŝe znane mi s ą warunki zwrotu towaru okre ślone w Regulaminie sklepu.Uzupełnij formularz zwrotu Przejdź do zakładki Kupione i kliknij [szczegóły] przy zamówieniu, z którego produkt chcesz zwrócić.. Pokazujemy, jak zwrócić towar zakupiony na Allegro.. Łódzka 153, 95-054 Ksawerów) Imię i nazwisko osoby dokonującej wymiany:Dokument zwrotu/reklamacji* towaru download Reklamacja KomentarzeDokument zwrotu/reklamacji towaru 1.. Sprzedający może odmówić przyjęcia zwrotu towaru, jeśli dotyczy to płyt z muzyką i filmami oraz nośników z programami komputerowymi dostarczonych w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.1..

Możesz wybrać osobny powód zwrotu dla każdego produktu w zamówieniu.

Ustawodawca dał Ci takie prawa.. Zaznacz przedmioty, które chcesz zwrócić i wybierz z listy odpowiedni powód.. Wypełnij formularz i kliknij [Zwracam produkty].. Nie jest to postępowanie właściwe - konsument po otrzymaniu zakupionego towaru ma prawo skorzystać z niego w sposób, który pozwoli na stwierdzenie .WZÓR FORMULARZA WYMIANY TOWARU INFORMACJE O TOWARZE (nazwa, nr katalogowy, rozmiar) .. Na swój telefon otrzymasz SMS z kodem zwrotu.PROTOKÓŁ REKLAMACJI/ZWROTU* TOWARU DANE OSOBOWE: Imię i nazwisko nabywcy:_____ Nick Allegro/nr zamówienia w sklepie internetowym*:_____ Adres zamieszkania:_____Zasady zwrotów i reklamacji - Pomoc Allegro.. Zakupiłem przedmiot na aukcji, w której nie było określonego stwierdzenia : "nie przyjmuję zwrotów".. DATA ZAKUPU .Towar należy odesłać na adres: "MASTERLUX" Sp.. Wszystkie transakcje objęte są programem ochrony kupujących.. Dowiedz się więcej.Możesz też wysłać sprzedającemu mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy, czyli krótkie pismo z datą zakupu, numerem oferty, nazwą przedmiotu, swoimi danymi osobowymi, informacją o rezygnacji z zakupu oraz numerem konta do zwrotu wpłaty.. Czy jest to dopuszczalne?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt