Formularz na szczepienie covid

Pobierz

Identyfikacja (np. numer karty ubezpieczenia zdrowotnego) Płeć: ☐ Kobieta ☐ Mężczyzna ☐ Wolę nie udzielać odpowiedzi ☐ Inna: _____ Lekarz podstawowej opieki zdrowotnejWzór nr 2. a Oświadczenie potwierdzające powiadomienie i poinformowanie o obowiązkowym i zalecanym szczepieniu ochronnym oraz niewyrażenie na nie zgody.. Osoby, które chcą zaszczepić się przeciw Covid-19, ale mają trudności z dotarciem do punktu szczepień, będą mogły skorzystać ze specjalnie zorganizowanego przez miasto transportu.Szczepienia przeciwko COVID-19.. Co istotne, obecny program szczepień nie przewiduje w najbliższym czasie, aby możliwością zaszczepienia zostały objęte jeszcze młodsze osoby.. Wkrótce rozpocznie się w tej grupie podawanie szczepionek.. Przed samym szczepieniem należy wypełnić kwestionariusz, który można pobrać ze strony gov.pl lub .Formularz kwalifikacyjny, wypełniany przed szczepieniem przeciwko COVID-19, został dostosowany do ewentualnego ryzyka związanego z zakrzepicą.. Ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów.. Podać: imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu.Formularz zgody na szczepienie przeciw COVID-19 .. W czwartek pojawił się tam jednak błąd .Bezpłatny transport na szczepienia przeciw Covid-19 w Gdańsku.. Młodsi Polacy, którzy chcieli się zapisać na szczepienie wypełniając formularz zgłoszeniowy, tuż po północy nie mogli tego zrobić.Od poniedziałku ruszają zapisy na szczepienia przeciw COVID-19 dla osób w wieku 16 i 17 lat..

Akcja "Wpadnij na szczepienie" | TVN Warszawa.

e-rejestracjaBy zgłosić się na szczepienie przeciw Covid-19, trzeba wypełnić specjalny formularz internetowy.. Formularz sprawdzony przez: …………………………………………… Data: ……………………………… Oświadczenie Oświadczam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na wykonanie szczepienia przeciw COVID-19 Potwierdzam, że zostały mi przekazane informacje dotyczące tego szczepienia i je zrozumiałam/ zrozumiałem.Na końcu umieszczone jest oświadczenie: "Oświadczam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na wykonanie szczepienia przeciw COVID-19.. Jeśli dana osoba nie zostanie zakwalifikowana do szczepienia, wówczas będzie mogła zapisać się na szczepienie innym preparatem - powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski.Wypełnij prosty formularz (podaj imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu).. Formularz jest dostępny na stronie: Należy w niego kliknąć, zostaniemy przekierowani do dokumentu.. Formularz będzie dostępny od 4 maja.. E-skierowania, a tym samym możliwość rejestracji na szczepienie, 16 i 17 latkowie otrzymali od północy, w nocy z 16 na 17 maja (co nawet pasuje do okazji).. FORMULARZ ZGODY - Szczepienie przeciw COVID -19 .. Wybierz jedną z dwóch ścieżek: "szybka rejestracja".E-rejestracja na szczepienie przeciw COVID-19 Umów się na szczepienie, korzystając z e-rejestracji.. Pediatra o kwalifikacji i rejestracji młodzieży na szczepienieFormularz, który ukaże się w niedzielę będzie zawierał dodatkowy element w postaci zgody rodziców nieletniego na szczepienie przeciw COVID-19..

Wypełnić formularz.

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE.. W formularzu należy wskazać liczbę chętnych do zaszczepienia pracowników bez podawania ich danych osobowych.Od 17 maja na szczepienia nastolatka można będzie zarejestrować przez: bezpłatną infolinię Narodowego Programu Szczepień: 989Od 17 maja ruszają zapisy na szczepienia przeciw COVID-19 dla osób w wieku 16 i 17 lat.. Aby wziąć udział w programie, zakład pracy powinien zgłosić się przez formularz udostępniony na stronie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.. Minister Adam .Od poniedziałku ruszają zapisy na szczepienia przeciw COVID-19 dla osób w wieku 16 i 17 lat.. Należy wypełnić dokument.. Imię .. Przez ponad tydzień .Szczepienia nastolatków - od kiedy i dla kogo.. Raport dobowy Raport dobowy COVID-19 #AlertRCB Zarządzanie kryzysowe Aktualności zobacz wszystkie.O północy z czwartku na piątek ruszyły rejestracja na szczepienie przeciw COVID-19 osób powyżej 80. roku życia.. Formularz zgłoszeniowy na stronie: /.. Przed samym szczepieniem należy wypełnić kwestionariusz, którzy można pobrać ze strony gov.pl .Od piątku 15 stycznia będzie można się rejestrować na szczepienia przeciwko koronawirusowi na specjalnej stronie internetowej pacjent.gov.pl.. Wzór nr 3. a Oświadczenie przedstawiciela ustawowego/opiekuna faktycznego* dotyczące wykorzystania szczepionki dostarczonej przez niego..

Zadzwoń na infolinię, wypełnij formularz.

Aby zgłoszenie zostało przyjęte, należy zgłosić przynajmniej 300 osób.. Przygotuj się na: UTRUDNIENIA W AL.. Tak wygląda formularz: Formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia się przeciw COVID-19 (fot. MZ) Na adres mejlowy, który podałeś w formularzu, otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia.Szczepienia, kurs praktyczny 2021-05-27 OIA w Krakowie zaprasza na webinar 27.05.2021, 17:00 2021-05-24 Nabór na szkolenia teoretyczne i praktyczne uprawniające do wykonywania szczepień przeciw COVID-19 2021-05-21 Certyfikowany webinar organizowany przez Naczelną Izbę Aptekarską 2021-05-21Zapisy, harmonogram, formularz, procedura, benefity.. Wystarczy, że podasz swój numer PESEL, nazwisko i numer telefonu, a zaproponujemy ci termin i miejsce szczepienia.. JANA PAWŁA II.. Przed samym szczepieniem należy wypełnić kwestionariusz, którzy można pobrać ze strony gov.pl .Ministerstwo Zdrowia udostępniło w niedzielę na stronie gov.pl oraz na Twitterze kwestionariusz wstępnego wywiadu przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw Covid-19.. Potwierdzam, że zostały mi przekazane informacje dotyczące .Od niedzieli dostępny jest formularz, który muszą wypełnić rodzice i opiekunowie nastolatków od 16. roku życia, by wyrazić zgodę na zaszczepienie ich przeciwko Covid-19.Możesz skorzystać z szybkiej ścieżki rejestracji na szczepienie - bez logowania się przez Profil Zaufany..

Od dzisiaj ...Zgłoś pracowników i ich rodziny na szczepienie przeciwko COVID-19.

W momencie, kiedy szczepienia będą dostępne dla Twojej grupy wiekowej - dostaniesz maila na adres, który podałeś w powyższym formularzu.Jak zgłosić gotowość do szczepienia przeciw COVID-19?. UTRUDNIENIA W AL.. Odpowiedzi na pytania z kwestionariusza .Na początku roku, gdy uruchamiana była rejestracja seniorów na szczepienia przeciw Covid-19, równolegle wystartował również internetowy formularz, za pośrednictwem którego każdy mógł .Jak krok po kroku zapisać firmę na szczepienia?. KLIKNIJ.. PobierzSeniorze, zarejestruj się na szczepienie na stronie pacjent.gov.pl lub przez infolinięJest już dostępny formularz, który muszą wypełnić rodzice i opiekunowie nastolatków od 16. roku życia, by wyrazić zgodę na zaszczepienie ich przeciwko Covid-19.W formularzu znajduje się zgoda opiekuna ustawowego na wykonanie szczepienia przeciw COVID-19 osobie niepełnoletniej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt