List do kolegi w którym zachęcisz go do przeczytania lektury tajemniczy ogród

Pobierz

piszę do Ciebie, ponieważ wiem, że są wakacje i masz dużo czasu.. Najbardziej podobał mi się rozdział, w którym Pinokio dostaje od Ogniojada Pięć złotych monet, ale zamiast zanieść je ojcu, idzie z Lisem i Kotem na Pole Cudów.Napisz list w którym zachęcisz koleżankę lub kolegę przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry .. Zachęcam cię, abyś przeczytał/tałaś książkę Księga Dżungli, ponieważ jest pełna przygód i można nauczyć się z niej wiele ciekawych rzeczy.. Filmy.. Wiem, że nie lubisz czytać.. Nie myślałam, że ta książka będzie aż taka fajna!. Jest bardzo ciekawa , myślę że Tobie również by się spodobała.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz list do koleżanki lub kolegi w której zachęcisz do przeczytania lektury skarb Troi Uzasadnij swoje z…Droga ………!. **Chciałabym w tym liście opowiedzieć Ci o ciekawej lekcji języka polskiego, która odbyła się kilka dni temu.. Ta książka jest bardzo ciekawa, ponieważ można poznać nowe słownictwo.. Na przykład czy wiesz co to jest monsun albo ryksze.Piszę do Ciebie list, ponieważ chcę cię zachęcić do przeczytania książki pt. " Księga Dżungli".. Napisałam do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym polecić Ci pewną książkę.. (no i coś tam dalej wymieniaj dlaczego :) )Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania książki pt. "Tajemniczy ogród" podaj argumenty..

Napisz list do kolegi zachęcający go do przeczytania wybranej książki.

(miasto) (data) Droga Aniu!. 2013-03-12 15:46:31Na początku mojego listu chce cie serdecznie pozdrowić.Opowiem Ci o lekturze, która bardzo mi się spodobała i zachęcę Cię do jej przeczytania.. Były to zajęcia o Janie Kochanowskim, który napisał treny o swojej córeczce Urszulce.czarne stopy list do koleżanki/kolegi wstep np. czesc,kamilo!. 74% Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. Mimo to uważam, że akurat ta powieść Cię wciągnie.76% Napisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania "Kłamczuchy".. Chciałabym Cię zachęcić do przeczytania książki pt.,,Zemsta" Aleksandra Fredry.. (miasto) (data) Droga Aniu!. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.Postanowiłem napisać do Ciebie list , ponieważ ostatnio w szkole mieliśmy zadane przeczytać lekturę pt. " Tajemniczy Ogród "i chciałem Ci powiedzieć , że ta lektura jest świetna !. Treść.. itp. rozwiniecie czyli opowiedziec o życiu harcerzy na obozie ,gdzie sie on znajdowal i opisać jedną przygode zakończenie zachecić tego kogoś do przeczytania tej książkiPomórzcie proszę oto treść zadania napisz list do kolegi w którym zachęcisz go do przeczytania książki pt.. Napisałam do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym polecić Ci pewną książkę.. Piszę do Ciebie, ponieważ niedawny czas temu na sza nauczycielka zachęciła i zobowiązała nas do przeczytania.Napisz list do kolegi w którym zachęcisz go do przeczytania książki pt,, Tajemniczy ogród,, Drogi Tomku!.

Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.

Na początku chce Ci podziękować za ostatni list , w którym opisałaś mi swoją szkołę i zwyczaje w niej panujące.Pan Kleks miał na imię Ambroży, a Mateusz był szpakiem, który potrafił doskonale mówić, choć wypowiadał tylko końcówki wyrazów.Zadanie: list zachęcający kolegę do przeczytania książki Rozwiązanie:droga kasiu na wstępie mojego listu, bardzo dziękuję ci za przysłane zdjęcia są naprawdę piękne, a twoja malutka siostrzyczka wygląda na nich jak królewna przepraszam także, że tak długo nie odpisywałam nie widziałyśmy się już dwa tygodnie, dlatego chciałabym ci .Przydatność 50% List w którym zachęcisz do przeczytania "Trenów" Miechów, dn. 8.02.2009 Droga Kasiu!. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Tę lekturę niedawno omawialiśmy.. Nie myślałam, że ta książka będzie aż taka fajna!. U mnie wszystko dobrze.. A ja chciałbym zachęcić Cię do tego, byś podczas ich trwania przeczytał jakąś ciekawą książkę.. Jej .Historia książki "Tajemniczy ogr"Współczesna Antygona "Tajemniczy ogród" - recenzja książki Historia książki List… List do przyjaciela, który zachęca do przeczytania Szatana z siódmej klasy.. Ostatnio do szkoły jako lekturę miałem przeczytać książkę pod tytułem "Tajemniczy Ogród"..

Polecam Ci ją do przeczytania.

(miasto) (data) Droga Aniu!. Cześć!. Piszę do Ciebie ten list ponieważ chcę zachęcić Cię do przeczytania pewnej ksiązki podróżniczej pod tytułem ,,Tomek w krainie kangurów", którą napisał Alfred Szklarski.. Każdy doskonale zna przesłanie Karola Dickensa zawarte w "Kolędzie prozą czyli opowieści wigilijnej o duchu", książki znanej powszechnie pod tytułem "Opowieść wigilijna".ja nie dawno brałam tą lekture i pisałam własnie list na zadanie domowe i napisała tak: Droga koleżanko Niedawno przeczytałam bardzo ciekawą książkę pt."Ten Obcy",Była naprawdę interesująca i miło się ją czytało.W szkole omawiamy ją już od prawie tygodnia i wszystkim się bardzo podobała.Jest już do pożyczenia w księgarniach i do kupienia również.Mam nadzieje,że ci się spodoba.Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.. Czytałam niedawno lekturę "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Wiem że lubisz podróże, więc na pewno ci się spodoba.Język polski.. Jest to bardzo ciekawa lektura która przedstawia nam losy bohaterów z historycznie różnych pokoleń, wywodzących się z różnych klas społecznych .Jak przeczytasz książkę,to napisz,jak Ci się podobałaNapisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania książki "Pinokio" Opowiedz w liście do kolegi o ostatnich wydarzeniach w twojej szkole lub twojej klasie..

Jej ...Przydatność 65% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.

Postanowiłam napisać do Ciebie list, aby zachęcić Cię do przeczytania książki C. Collodiego pt. "Pinokio".. Czytałam niedawno lekturę "Zemsta" Aleksandra Fredry.. (miasto) (data) Droga Aniu!. Bardzo mi się spodobała.. Drogi Mateuszu,.. Witaj Agnieszko!. Napisałam do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym polecić Ci pewną książkę.List do przyjaciela, który zachęca do przeczytania "Szatana z siódmej klasy".. Cześć Mary!. Podać miejscowość i datę.. Przede wszystkim opowiada ona o chłopcu, który jest dokładnie taki jak my.Przydatność 65% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.. Przypadki Robinsona CruzoeNapisz list do koleżanki/kolegi w którym zachęcisz ją/jego do przeczytania książki pt."Szatan z siódmej klasy"Filmy.. Czytałam niedawno lekturę "Zemsta" Aleksandra Fredry.Przydatność 65% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.. Recenzja "Kamieni na szaniec" w liście do przyjaciela; Napisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania "Kłamczuchy"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt