Rezygnacja tłumaczenie niemiecki

Pobierz

Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'rezygnacja z odwołania' w zdaniach, posłuchaj wymowy i …Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa rezygnowanie w słowniku online PONS!. Tłumaczenie słowa 'rezygnacja' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Tłumaczenia dla hasła "rezygnacja" w polsko » niemiecki słowniku (Przełącz na niemiecko » polski) rezygnacja < D. podn.Tłumaczenia w kontekście hasła "rezygnacja" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: rezygnacją, w związku z rezygnacjąrezygnacja - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.rezygnacja RZ. r.ż.. - rezygnowaćoportunizm (rezygnacja z zasad dla doraźnych korzyści) = expedience, expediency rezygnacja na piśmie , pisemna rezygnacja = resignation letter rezygnowanie = …Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-hiszpański słowa rezygnacja w słowniku online PONS!. Wypróbuj …Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa Verzicht w słowniku online PONS!. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Synonimy arabski niemiecki angielski hiszpański francuski hebrajski włoski japoński holenderski polski portugalski rumuński rosyjski turecki chiński.. Chcesz przetłumaczyć zdanie lub fragment tekstu?. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.verzichten - tłumaczenie na polski oraz definicja..

rezygnacja.

U nas także przykłady i wymowa.rezygnować - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Wyniki mogą …Synonimy arabski niemiecki angielski hiszpański francuski hebrajski włoski japoński holenderski polski portugalski rumuński rosyjski turecki chiński.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających …Tłumaczenie słowa 'rezygnacja z podróży' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Zobacz tłumaczenie dla rezygnacja - słownik polsko-niemiecki.. U nas także przykłady i wymowa.Rezygnacja z wykonania zadania umieszczonego w harmonogramie realizacji projektu mogła ograniczyć wysokość dotacji do kwot wymaganych jedynie przez pozostałe zadania.Zobacz tłumaczenie dla rezygnacja z energii atomowej - słownik polsko-niemiecki.. - Verzicht, Resignation, Preisgabe, Entsagung …Wiele przetłumaczonych zdań z "rezygnacja" - słownik niemiecko-polski i wyszukiwarka milionów niemieckich tłumaczeń.. Co znaczy i jak powiedzieć "rezygnować" po niemiecku?. Co znaczy i jak powiedzieć "verzichten" po polsku?. - verzichten, zurücktreten, aussteigen, preisgeben …Tłumaczenie słowa 'rezygnacja' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.rezygnacja z czegoś - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja..

Co znaczy i jak powiedzieć "rezygnacja" po niemiecku?

złożyć swoją rezygnację.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia …Sprawdź tłumaczenia 'zadanie, rezygnacja' na język niemiecki.. Z tabelkami fleksyjnymi, wymową itp. rezygnacja - LEO: TłumaczeniePolski ⇔ Niemiecki …Sprawdź tłumaczenia 'rezygnacja z odwołania' na język niemiecki.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'rezygnacja' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Musisz przetłumaczyć "REZYGNACJA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'zadanie, rezygnacja' w zdaniach, posłuchaj wymowy i …Musisz przetłumaczyć "NIEZDOLNOŚĆ LUB REZYGNACJA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt