Wzór formularza do wypełnienia przed szczepieniem

Pobierz

Nowy kwestionariusz zawiera pytanie odnośnie zakrzepicy.Ministerstwo Zdrowia udostępniło w niedzielę na stronie gov.pl oraz na Twitterze kwestionariusz wstępnego wywiadu przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw Covid-19.. Pobierz.. Pobierz19.04.2021.. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, możesz to zrobić za pośrednictwem specjalnego formularza dostępnego na stronie: Formularz składa się z trzech etapów, w których musisz:Formularze do druku.. Minister Adam .W przypadku szczepienia osoby, która ukończyła 16 rok życia, wymagany jest również na kwestionariuszu podpis wyrażający zgodę na wykonanie szczepienia przeciw COVID-19.. KLIKNIJ.. I kto może nas teraz szczepić?Duże zmiany w procedurze kwalifikacji na szczepienia przeciw COVID-19.. Badanie lekarskie nie jest już konieczne.. Nie ma zaleceń dotyczących szczególnego przygotowania do szczepienia.. Odpowiedzi będą wykorzystane przez lekarza w czasie kwalifikacji do szczepienia.Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19 Kwestionariusz należy wypełnić przed wizytą w punkcie szczepień.. Zgłoś i omów z personelem szczepiącym, jeżeli:Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19 wypełniany jest w przypadku szczepienia osoby, która w dniu szczepienia nie ukończyła 18 r.ż..

Ankietę nadal trzeba wypełnić przed szczepieniem.

W tym miejscu znajdziesz formularze, które możesz wydrukować, wypełnić i osobiście zanieść do urzędu.Formularz na szczepienie rodzice będą mogli wypełnić z domu.. Wypełnić formularz.. Odpowiedzi będą wykorzystane w czasie kwalifikacji do szczepienia.Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osób z grupy 1B przeciw COVID-19 Kwestionariusz należy wypełnić przed wizytą u lekarza.Wzór nr 2. a Oświadczenie potwierdzające powiadomienie i poinformowanie o obowiązkowym i zalecanym szczepieniu ochronnym oraz niewyrażenie na nie zgody..

Według ekspertów jest też prostszy do wypełnienia niż poprzedni.

Odpowiedź na poniższe pytania pozwoli lekarzowi zdecydować, czy można u Pani/Pana wykonać w dniu dzisiejszym szczepienie przeciw COVID-19.. Potwierdzam, że zostały mi przekazane informacje dotyczące .Przed szczepieniem rodzice i opiekunowie nastolatków muszą wypełnić formularz: jest już on dostępny na rządowej stronie internetowej.. Ust.2 oraz art. 19 ust 6 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń) w celu wykluczenia przeciwwskazań do szczepienia.. Wybierz szybką ścieżkę e‑rejestracji, wpisz numer PESEL, nazwisko dziecka, numer telefonu komórkowego, wybierz termin i miejscePrzed szczepieniem otrzymasz kwestionariusz do wypełnienia.. Jak wygląda nowy kwestionariusz?. Formularz zgłoszeniowy na stronie: /.. Uwaga, na stronie .Szczepienia dla 16- i 17-latków.. Ankieta jest prostsza i teraz zawiera pytania dotyczące m.in. przypadków zakrzepicy.. Ministerstwo Zdrowia opublikowało nowy, zaktualizowany kwestionariusz wywiadu przesiewowego przed szczepieniem przeciwko COVID-19 osoby dorosłej (p. ryc.).. Odpowiedź na poniższe pytania pozwoli personelowi kwalifikującemu do szczepienia zdecydować czy można u Pani/Pana wykonać w dniu dzisiejszym szczepienie przeciw COVID-19..

przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19 Kwestionariusz należy wypełnić przed wizytą u lekarza.

Wypełnia go osoba szczepiona wraz z opiekunem prawnym.W formularzu są np. pytania dotyczące tego czy pacjent choruje lub leczy się z powodu choroby nowotworowej lub innej znacznie obniżającej odporność, co może - zdaniem lekarzy - budzić wątpliwości i zniechęcać do szczepienia - pisze "Rzeczpospolita".Jak zgłosić gotowość do szczepienia przeciw COVID-19?. Nowa wersja kwestionariusza jest uniwersalna i obowiązuje wszystkie osoby kwalifikujące do szczepienia przeciwko COVID-19.Na końcu umieszczone jest oświadczenie: "Oświadczam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na wykonanie szczepienia przeciw COVID-19.. 5.Nowy, zmieniony i uproszczony kwestionariusz będzie podstawą do kwalifikacji na szczepienie przeciwko COVID-19.. Ministerstwo Zdrowia udostępniło formularz dla rodzicówzabraniu dokumentów medycznych, jeśli szczepienie odbywa się w innej przychodni (to ważne, aby określić, czy nie ma przeciwwskazań do szczepienia), przygotowaniu spisu przyjmowanych leków (lub zabraniu opakowań), wzięciu okularów (pacjent będzie wypełniał ankietę przed szczepieniem), Każdy pacjent jednak musi wypełnić nowy kwestionariusz kwalifikujący.. Odpowiedzi na pytania z kwestionariusza pozwolą personelowi kwalifikującemu do szczepienia zdecydować, czy danej osobie można je wykonać.Celowany kwestionariusz kwalifikacyjny do szczepienia przeciw COVID-19 osoby dorosłej będzie wypełniany przez pacjenta..

Wzór nr 3. a Oświadczenie przedstawiciela ustawowego/opiekuna faktycznego* dotyczące wykorzystania szczepionki dostarczonej przez niego.

W dokumencie należy wpisać dane osobowe dziecka, w tym jego numer PESEL oraz dane prawnego opiekuna.Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19 dostępny jest na oficjalnej stronie Szczepimysię.pl (zakładka materiały informacyjne dla szpitali) [obowiązuje od 17.05.2021].Kwestionariusz przed szczepieniem na COVID-19 ma nowe pytania.. Dobry lub stabilny stan ogólny pacjenta (nieobecność objawówJeśli jesteś pracodawcą, to na Tobie spoczywa obowiązek zgłoszenia swoich pracowników do szczepienia.. W momencie, kiedy szczepienia będą dostępne dla Twojej grupy wiekowej - dostaniesz maila na adres, który podałeś w powyższym formularzu.Umawiasz 16 lub 17‑latka na szczepienie przeciw COVID ‑19?. Nowa jest też grupa medyków, która jest uprawniona do kwalifikowania na nie pacjentów - teraz będą to robić nie tylko lekarze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt