Harmonogram rejestracji na szczepienia maj

Pobierz

Dla osób w wieku 30-39 lat rejestracja ruszy 28 kwietnia, a dla osób w wieku 18-29 lat - 4 maja.Ponadto od poniedziałku (17 maja) otwarta została rejestracja dla .. Wszystkie osoby powyżej 18. roku życia mogą rejestrować się na szczepienie przeciw COVID-19.. - Na ten moment do 17 maja planujemy z każdym dniem włączać do programu szczepień jeden rocznik - stwierdził podczas konferencji prasowej premier .Aktualny kalendarz szczepień przeciw COVID-19 na 2021 rok.. Oczywiście nie ma oficjalnych danych, ale z relacji osób dokonujących zapisów najszybciej można zaszczepić się na Podkarpaciu i Podlasiu.Harmonogram zapisów na szczepienia do 9 maja KPRM - Dobrą informacją jest to, że przekroczyliśmy 9 milionów wykonanych szczepień w Polsce i system cały czas przyspiesza - poinformował .Rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19.. "Od poniedziałku będziemy rozpoczynali rejestrację każdego dnia dwóch .Kolejny etap zapisów na szczepienie przeciw COVID-19.. - czwartek 6 maja, - piątek 7 maja, - sobota 8 maja, 2000-2003 - niedziela 9 maja.. Oto jak przedstawia się harmonogram zapisów na szczepienie w kwietniu i maju 2021: 26.04 (poniedziałek) - ; 27.04 (wtorek) - 28.04 (środa) - 1978 - 1979 29.04 (czwartek) - ; 30.04 (piątek) - ; 01.05 (sobota) - ; 03.05 (poniedziałek) - 1986-1987Autor: pexels Rejestracja na SZCZEPIENIA dla WSZYSTKICH od 10 maja [KIEDY, HARMONOGRAM] Od 10 maja wszystkie osoby pełnoletnie mają dostać skierowania na szczepienia przeciwko COVID-19.Harmonogram szczepień na koronawirusa..

Terminy rejestracji do 10 maja.

Dworczyk: Od 9 maja już wszyscy będą mieli wystawione e-skierowaniaUwaga: osoby, które w okresie od stycznia do marca przesłały już zgłoszenie chęci na szczepienie, będą mogły zarejestrować się wcześniej.. Harmonogram do 9 maja Pamiętajmy, że jedynie duży odsetek osób zaszczepionych może zakończyć epidemię koronawirusa i obostrzenia z nią związane.Na pytanie, czy ta data jest "zagrożona", szef KPRM odpowiedział: "9 maja nastąpią rejestracje ostatnich roczników na szczepienia i na pewno nie będzie żadnych zmian, jeśli chodzi o terminarz rejestracji".Od 10 maja rusza rejestracja na szczepienia przeciw Covid-19 osób powyżej 18 r. życia - wynika z wypowiedzi premiera Mateusza Morawieckiego.Drugi kwartał tego roku to znaczne przyspieszenie Narodowego Programu Szczepień.. Jak dodał, od 9 maja wszyscy dorośli Polacy będą mieli wystawione już e-skierowania.Na konferencji prasowej 20 kwietnia Michał Dworczyk przedstawił szczegółowy harmonogram rejestracji na szczepienia przeciw COVID-19 dla roczników : .. wszystkim czterdziestolatkom termin szczepienia zostanie przełożony na okres po 10 maja.. - Zaczynamy od roczników .. Wtedy będziemy uruchamiali po trzy roczniki.Nowy harmonogram rejestracji na szczepienia przeciw COVID-19 Od 26 kwietnia do 6 maja rejestrowane będą po 2 roczniki dziennie, natomiast od 7 maja już 3 roczniki..

Harmonogram ma objąć terminy rejestracji do 10 maja.Drukuj.

26 kwietnia - roczniki - Do 10 maja chcemy spowodować, aby każdy obywatel powyżej 18. roku życia mógł otrzymać e-skierowanie i od 10 maja zapisywać się na szczepienie tak, aby najpóźniej do sierpnia - a mamy .Kiedy rejestracja na szczepienia?. Termin można zmienić m. in.. Od poniedziałku 26 kwietnia rozpocznie się rejestracja dwóch roczników - aż do 7 maja.We wtorek zostaną przedstawione zmiany w harmonogramie szczepień dotyczące rejestracji kolejnych roczników na szczepienia - zapowiedział szef KPRM Michał Dworczyk.. 26 kwietnia - rocznik .Osoby między 30. a 39. rokiem życia zapisane wcześniej na szczepienie będą mogły rejestrować się już od 28 kwietnia, młodsze roczniki (18-29) - od 4 maja, ogłosił we wtorek szef KPRM Michał Dworczyk.. pod numerem 989.Dworczyk pytany był podczas poniedziałkowej konferencji prasowej, czy w związku z opóźnieniami w dostawach szczepionek istnieje obawa, że zmienią się terminy rejestracji na szczepienia.. Od 26 kwietnia uruchomiona będzie rejestracja każdego dnia dwóch roczników.. Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że rząd chce, aby do 10 maja każdy obywatel powyżej 18. roku życia mógł otrzymać .Harmonogram ma objąć terminy rejestracji do 10 maja..

Jeśli ktoś na początku roku zgłosił chęć zaszczepienia się, dostanie skierowanie jeszcze szybciej.

Zarejestruj się na szczepienie przeciw COVID-19.. Jak dodał, od 9 maja wszyscy dorośli Polacy będą mieli wystawione już e-skierowania.Rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19.. Szef KPRM Michał Dworczyk przedstawił we wtorek nowy harmonogram rejestracji na szczepienia, który przewiduje, że od poniedziałku 26 kwietnia każdego dnia będzie się odbywać rejestracja dwóch roczników.. W najbliższych dwóch tygodniach do Polski trafi 2 mln dawek szczepionek.. Premier Mateusz Morawiecki poinformował w poniedziałek, że rząd chce, aby do 10 maja każdy obywatel powyżej 18. roku życia otrzymał e-skierowanie na szczepienie po to, aby od 10 maja uruchomić zapisy na szczepienia dla wszystkich chętnych dorosłych Polaków.Szef kancelarii premiera Michał Dworczyk przedstawił najnowszy harmonogram rejestracji na szczepienia przeciw Covid-19.. Zgodnie z zapowiedziami do 10 maja każdy dorosły obywatel będzie mógł otrzymać e-skierowanie i będzie zapisać się na szczepienie przeciw COVID-19.Oto harmonogram szczepień do 9 maja: Do końca tego tygodnia codziennie otwierana jest możliwość rejestracji dla kolejnych roczników od 1969 dziś do 1973 w sobotę.. Ponadto od poniedziałku (17 maja) otwarta została rejestracja dla nastolatków powyżej 16. roku życia.- Do 10 maja chcemy spowodować, aby każdy obywatel powyżej 18. roku życia mógł otrzymać e-skierowanie i od 10 maja zapisywać się na szczepienie tak, aby najpóźniej do sierpnia - a mamy .Aktualny harmonogram zakłada możliwość rejestracji kolejnych roczników do soboty 24 kwietnia..

Osoby urodzone przed 1962 rokiem, które mają już termin szczepienia na maj, mogą zaszczepić się jeszcze w kwietniu.

W tej chwili zgodnie z harmonogramem zapisy na szczepienia są wciąż otwarte dla osób powyżej 60. roku życia, zgodnie z wcześniejszym harmonogramem na szczepienia zapisywały się już osoby 48+ i nadal mogą to robić (roczniki 1973 i starsze).. Od poniedziałku 26 kwietnia ruszyły zapisy dla dwóch roczników dziennie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt