Reklamacja butów ccc w innym sklepie

Pobierz

RE: Reklamacja butow w CCC.. CCC postanowiło z tym walczyć, ponieważ jest to sklep, a nie wypożyczalnia butów.Warto pamiętać, że jeśli żądamy wymiany lub naprawy butów, to sprzedawca musi w ciągu 14 dni ustosunkować się do żądania.. W kolekcji są zarówno modne buty damskie, męskie, jak i dla dzieci.. Wydaje się, iż w tym przypadku naprawa byłaby niemożliwa.. Sprzedawczynie tylko popatrzyły i od ręki oddały pieniądze.. i o zwrocie kasy nie było mowy.. Dokładne zasady dotyczące reklamacji produktów kupionych w sklepie online lub stacjonarnym znajdziesz na stronie CCC.. Mąż zakupił w czerwcu 2014 trampki w kolorze białym z naszywką na butach w kolorze czerwonym.. Produkt zakupiony w sklepie online należy wysłać do CCC za pośrednictwem InPostu wraz z formularzem reklamacyjnym, który można pobrać tutaj.Wszystkie buty i akcesoria dostępne w CCC podlegają 2-letniej rękojmi - Klient, jeśli stwierdzi wadę prawną lub fizyczną produktu, ma prawo złożyć reklamację.Buty kosztowały 350 zł doliczając koszty dojazdu i zakupu nowych butów bo po oddaniu do reklamacji nie miałam w czym chodzić więc pieniędzy trochę przez CCC wydałam.. Data uszkodzenia 15.08.2012 Odkleiła się podeszwa w prawym bucie, jednak po 14 dniach została podklejona.. W przypadku złożenia zamówienia na produkty, np. buty marki Jenny Fairy, Lanetti, Lasocki, Nylon Red, Quazi czy Ottimo w sklepie eobuwie, postępuj zgodnie z zasadami reklamacji ustalonymi przez nasz serwis.W salonie zgodnie z przewidywaniami, pracownicy nie byli w stanie usunąć uszkodzenia na miejscu, wobec czego nasi bohaterowie zażądali zwrotu gotówki z tytułu rękojmi..

A i buty dostałam w innym pudełku.

W tym samym czasie reklamowałem w CCC buty o włosko brzmiącej nazwie.. Zwrot pieniędzy dopiero przy istotnej wadzie.. Skleili mi buty tylko że znowu w tym roku mi się podeszwa odkleiła .. Z drugiej strony w odwrotnej sytuacji, jeżeli oba sklepy należą do tego samego podmiotu (który w umowie z nami jest stroną) to nie ma przeciwwskazań, by taką reklamację wnieść w innym sklepie.Posty: 21.167.. Jeśli jednak trafisz na egzemplarz wadliwy, możesz złożyć reklamację.. Po raz .Witam.. Zgłoszenie zostanie rozpatrzone w trakcie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania pisma i produktu.. Jeśli tego nie zrobi, istnieje domniemanie uznania żądania.. Złożyłam reklamację w dniu 30.09.2014.. Zgodziłeś się na wymianę na inny model o właściwościach takich samych lub lepszych.. Wyjaśniamy, jak to zrobić.Kilka lat temu kupiłem w jakimiś sklepie buty na lato.. Na koniec lata postanowiłam je uprać, niestety naszywka zafarbowała i buty zmieniły kolor.Jeżeli buty były kupione w lecie i się coś w nich zepsuło w tym okresie reklamacje odrazu trzeba zgłaszać!. Sprzedawca powinien w ciągu 14 dni ustosunkować się do naszego pisma.kupilam buty w sklepie ccc, pochodzilam w nich po domu ale ciagle wychodzila mi jedna pieta, zmierzylam je i jeden but byl wiekszy od drugiego.. Nie chodzi mi już o formę rozpatrzenia reklamacji czy to będzie zwrot kasy (tak by było najlepiej), czy wymiana albo naprawa ale o sam fakt rozpatrzenia na moją .Jeżeli buty reklamujemy przed upływem 6 mcy od daty zakupu, uznaje się że miały wadę ukrytą i reklamacja musi zostać uznana, jeżeli nie, to musimy otrzymać opinię rzeczoznawcy (a nie pracownika sklepu - w moim przypadku podpisywała kierowniczka sklepu..

Reklamacja CCC - zakupy w sklepie stacjonarnym.

Sklep rozpatrzył reklamację klienta, po czym poinformował go, że reklamacja została odrzucona.. Cytat: w reklamacji zostalo dopisane ze wymiana na inny model.. Zatem należy wziąć odpowiedzialność za postąpienie i to spełnić.. W zeszłym roku w sklepie CCC kupiłem żonie na zimę kozaki Lasocki, skórzane za około 350zł.. To fakt że w tym sklepie są buty na jeden sezon a czasami na pół sezonu, ale jak się dobrze trafi to za jedne 100zł można mieć 3 pary butów, tylko trzeba mieć chyba szczęście do tych reklamacji, bo nei wiem od czago to zalezy i czym oni się sugerują.Lasocki to jedna z najpopularniejszych marek obuwia w Polsce - podbiła też rynki zagraniczne.. W celu bezpłatnego odesłania reklamowanego towaru za pośrednictwem InPostu wejdź na stronę szybkiezwroty.pl/CCC i wypełnij formularz, wybierając jako powód zwrotu reklamację.. Dla złożenia reklamacji Produktu, konieczne jest przedstawienie dowodu jego zakupu (np. paragon,faktura, wydruk z terminala płatniczego lub .Masz zatem możliwość złożenia reklamacji w CCC, Gino Rossi i każdym innym sklepie obuwniczym na dwóch podstawach - gwarancji producenta albo też rękojmi za wady towaru..

01-02-2012, 11:02. problem z reklamacją butów w sklepie CCC.

Do tego poleconą przez sprzedawcę pastę do konserwacji.. Mówie troszkę kosztują to i będą na pewo dobre jakościowo.. Po kilku tygodniach zrobiła się dziura.. Zażądałem jedynie wymiany obuwia na nowe.. Reklamację w CCC oraz wadliwy produkt należy wysłać na adres: CCC S.A. / c/o eobuwie.pl S.A. ul.Reklamacja obuwia w CCC - Lasocki, Jenny Fairy, Gino Rossi itd.. W kwietniu oddałem buty do reklamacji, bo okazało się że od .Zwrot butów CCC.. Z kolei reklamację towaru kupionego w sklepie stacjonarnym można złożyć w dowolnym sklepie CCC.. Gdy jednak od razu zażądamy zwrotu pieniędzy, nie będzie mowy o obowiązku ustosunkowania się sprzedawcy do naszego żądania.Reklamacja toreb i butów CCC Zasady dotyczące reklamacji - w CCC czy na eobuwie.pl - każda sieć sklepów ustala samodzielnie.. chcialam je oddac wiec powiedzieli ze nie przyjma .. Dlaczego od razu nie zażądałem zwrotu gotówki?Reklamacja w CCC - w sklepie stacjonarnym lub online.. Producent zwykle proponuje m.in. zwrot kosztów, naprawę albo wymianę na nową parę.Klient ma prawo złożyć reklamację w dowolnym sklepie CCC na terenie kraju.. Reklamacja obuwia CCC bywa nadużywana przez klientów.. Dlatego podczas zgłaszania reklamacji pracownik pyta kiedy zostało zauważone uszkodzenie!Buty lub inny towar można zareklamować w dowolnym sklepie stacjonarnym lub odesłać do CCC samodzielnie lub poprzez firmę InPost..

Jeżeli reklamacja została zgłoszona w innym sezonie odrazu jest bezpodstawna….

Buty mąż może ubrał 2 razy.. Nie jestem zadowolona z reklamacji z CCC.Sklep CCC odrzucił moją reklamację - pomoc w napisaniu odwołania .. Powodem tego było .To był jedyny przypadek kiedy spotkałam się z nieuznaniem reklamacji w ccc.. Formularz reklamacyjny można złożyć w wybranym sklepie stacjonarnym CCC - potrzebny będzie dowód zakupu oraz formularz reklamacyjny.Zatem w sytuacji, jeżeli sklep w Gdańsku jest prowadzony przez innego przedsiębiorcę, niż sklep w Krakowie, choćby oba były tej samej marki, to reklamacji od towaru kupionego w stolicy Małopolski nie będzie można wnieść na Pomorzu.. Można je bez problemu kupić w sklepie tradycyjnym, jak i zamówić online.. - wymaga złożenia wypełnionego formularza reklamacyjnego w ciągu dwóch lat od daty zakupu, gdyż obowiązuje na nie 2-letnia rękojmia.. W ciągu 24 godzin otrzymasz sms z kodem do paczkomatu, który pozwoli bezpłatnie nadać paczkę.I.. Postanowiłem się do niej dobrze przygotować.. Najpierw wypełniłem wzór pisma reklamacyjnego.. Na zasadach określonych poniżej, CCC umożliwia swoim Klientom, bez podawania przyczyny, dokonanie zwrotu nowego i nieużywanego produktu zakupionego w Sklepach Stacjonarnych, obejmującego cały asortyment za wyjątkiem kosmetyków, akcesoriów do pielęgnacji obuwia oraz biżuterii (dalej "Produkt").Jeżeli do ustosunkowania się przez CCC do reklamacji Klienta lub do wykonania uprawnień Klienta wynikających z rękojmi niezbędne będzie dostarczenie Produktu do CCC, Klient zobowiązany jest dostarczyć reklamowany Produkt do sklepu stacjonarnego, który sprzedał wadliwą rzecz lub do najbliższego Klientowi sklepu stacjonarnego CCC.. Odrzucili, ponowiłem, to mi odpisali naturalne zużycie materiału - w butach które miałem 2 miesiące.W każdym innym wypadku trzeba będzie udowodnić, że wada istniała już w chwili sprzedaży.. Regulamin dotyczący reklamacji znajdziesz na stronie Szczegóły dotyczące pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń opisane są w rozdziale VIII Regulaminu Serwisu Internetowego CCC Shoes&Bags.Jeśli jesteś członkiem Klubu CCC i zrealizujesz zakup w salonie stacjonarnym CCC, zwrotu butów sportowych możesz dokonać w ciągu 30 dni (licząc od następnego dnia od daty zakupu).CCC w ciągu 14 dni od daty otrzymania produktu rozpatrzy reklamację.. Jeśli zauważysz, że zakupione buty mają wadę, możesz wypełnić i złożyć zgłoszenie reklamacyjne.Znając opinię na temat reklamacji obuwia CCC wiedziałem już, że może być różnie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.