Wzór zaproszenia na 100 lecie szkoły

Pobierz

A może chcesz komuś podziękować?. na sali gimnastycznej naszej szkoły o.Zaproszenia na różne okazje wymagają specjalnej oprawy - w tym uroczyście przekazywanych zaproszeń.. Stulecie to wspaniała okazja, aby w uroczystej atmosferze przypomnieć sobie historię naszej placówki, spotkać wielu pracowników szkoły, absolwentów, przypomnieć tych, którzy odeszli.Otrzymałem plakat zaproszenia na uroczystość 100-lecia szkoły.. Jubileusz ten jest okazją do przypomnienia bogatej historii szkoły, przywołania .Wybieraj szablony zaproszeń z szerokiej oferty kategorii: dostępne są szablony zaproszeń na ślub, uroczystości ukończenia szkoły, przyjęcia i imprezy świąteczne.. Oto jego treść: Zaproszenie Serdecznie zapraszamy na uroczystość 100-lecia Szkoły Podstawowej nr 2 im.. Planujesz ślub, chrzest, wieczór panieński, urodziny lub imieniny?. Głos Wielkopolski - artykuł na 100 lecie Marcinka 30 kwietnia 2019; List do społeczności "Marcinka .Nauczyciele naszego L.O.. Szukaj.. Informacja - dożywianie; Nasze zabawy z piłeczką pingpongową .ZAPROSZENIE Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im.. Zaproszenie urodzinowe rymowaneZ radością, świętując .-lecie naszej firmy, pragniemy zaprosić Sz.P.. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych wzorów okazjonalnych kartek, w tym urodzinowe, na Boże Narodzenie, Wielkanoc, Dzień Matki, z podziękowaniami lub z gratulacjami, które można dostosować dodając własny tekst, a następnie wydrukować.Zaproszenie na 100- lecie Szkoły Polskiej oraz 4 rocznicę nadania imienia szkoły w Latowiczu..

Propozycje tekstów na zaproszenia urodzinowe 1.

Przykład zaproszenia nr 2 Zaproszenie na imprezę urodzinową: InvitationWzór zaproszenia na zebranie z rodzicami.. Ignacego Daszyńskiego w Radomiu to jedna z najstarszych szkół w naszym mieście.. Dnia 21.. Może być personalizowane, ale też napisane w sposób uniwersalny i bezosobowy.. Konkurs Pięknego Czytania pod patronatem Starosty Mińskiego Antoniego Jana Tarczyńskiego.Zaproszenie na 100-lecie Szkoły .. Ulotka - folder o naszej szkole opracowana na okoliczno obchod w 100 - lecia jej powstania (plik w formacie pdf)Zaproszenie!. Formułując je musimy zwrócić uwagę nie tylko na jego formę graficzną, ale przede wszystkich na zawarte w nim informacje.. P.P 2 października 2018.. Uroczystość odbędzie się dnia 22 grudnia 2013 roku o godzinie 17:00 w Restauracji "Magnolia" w Mielcu.Absolwenci Szko y Podstawowej w Brzegach (plik w formacie pdf) - wykaz absolwent w naszej szko y na przestrzeni 100 - lat jej istnienia, lista sporz dzona wed ug daty urodzenia.. Ogłoszenia; P.P.. Józefa Adamowskiego w Gorzędowie obchodzi jubileusz 100-lecia swojego istnienia.. Załączniki: zaproszenie na zjazd absolwentów.doc [ ] 872 Kb: Szablon i kodowanie: Mateusz Stanuch .Zaproszenie na wieczór poetycki poświęcony Janu Kochanowskiemu..

zapraszają na jubileusz szkoły w bardzo kreatywny sposób!

Serdecznie zapraszamy Emerytowanych Dyrektorów, Nauczycieli, Uczniów oraz sympatyków naszej szkoły.Zaproszenie na Jubileusz 50-lecia szkoły Opublikowano: niedziela, 10, kwiecień 2016 17:54 | Administrator | Drukuj | Email | Odsłony: 6377 "Rocznice są wzniesieniami w krajobrazie naszego życia.75-LECIE SZKOŁY ZAPROSZENIE "Czasu nie da się zatrzymać, ale warto wracać do chwil, .. w Wyrykach mają zaszczyt zaprosić byłych nauczycieli,pracowników szkoły, absolwentów oraz społeczność lokalną na Jubileusz 75-lecia Szkoły połączony z uroczystym nadaniem szkole Medalu "Pro Memoria",Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im.. Annę Kowalską na obchody Jubileuszu 20-lecia istnienia firmy.. na uroczyste przyjęcie, które odbędzie się .. w .Zaproszenia na 50-tą Rocznicę Kategorie: Ukończenie SzkołyKartki i zaproszenia Potrzebujesz kartki na urodziny?. 2017 r. odbędzie się uroczysty jubileusz 100 - lecia Szkoły Podstawowej im.. Gość musi w zaproszeniu dostać wszystkie najważniejsze szczegóły.Zaproszenie po angielsku - wzór Przykład zaproszenia nr 1 Zaproszenie na wesele: Invitation.. ZAPROSZENIE Mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić uczniów Gimnazjum nr 8 w Jastrzębiu Zdroju na wieczór poetycki poświęcony poezji Jana Kochanowskiego.. Obchody 80-lecia MARCINKA .. 1 2 Zobacz zdjęcia Zbigniewa Lesickiego z obchodów 80-lecia..

Wzór zaproszenia, plakietki, kartki pocztowej i inne ... Aktualności.

Prasa o jubileuszu.. Szukaj.. Karta zgłoszeniowa ; .. By Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorzędowie · Updated about 6 years ago.. BIBLIOTEKA NAJNOWSZE WPISY.. W zależności od rodzaju spotkania biznesowego należy dopasować odpowiednie zaproszenie.. W programie: *Msza św. na boisku szkolnym *przemówienie dyrektora szkoły *program artystyczno-rozrywkowy dla mieszkańcówZaproszenie na 100 - lecie Szkoły w Gorzędowie!. Kolejny Następny wpis: Jubileusz 100-lecia Szkoły Podstawowej w Chmielewie.. Uroczystość odbędzie się dnia 16.12.2008r.. ma zaszczyt zaprosić: Sz.P.. Zobacz zdjęcia rocznika 1969.. Wczoraj 75 W tym tygodniu 290 W tym miesiącu 845 W sumie 231853.. Bolesława Prusa w Mysłowicach, która odbędzie się 31 maja 2014 r. Program uroczystości: 10.00 - Msza Św., poświęcenie Sztandaru Szkoły - Kościół Mariacki w .Zaproszenie na wesele (tradycyjne)Zaproszenie na imprezę firmową - wzór Przykładowe zaproszenia: 1.. !Zaproszenia na przyjęcia firmowe.. Mamy zaszczyt zaprosić Pana .. [ imię i nazwisko ] na przedstawienie z okazji święta Niepodległości..

Jana Długosza w Pabianicach.na obchody Jubileuszu 100 -lecia szkoły w Grabkowie.

Uroczystość odbędzie się dnia 3 września 2016 roku o godz. 14:00 w budynku oraz na boisku szkolnym w Grabkowie.. Uroczystość odbędzie się w dniu 11-ego listopada 2008 r. o godz. 15:00 w Gimnazjum nr 15 w Krakowie, przy ul.80 lecie szkoły.. Pełny tekst w załączniku.. Zaproszenie na 100 - lecie szkoły Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców, pracownicy administracji i obsługi oraz cała społeczność uczniowska.. W 2015 roku Publiczna Szkoła Podstawowa im.. Najciekawsze posty.. Szkoły Podstawowej nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im.. Zobacz wpisy.. ----- Tekst: Monika Błaszczak Wykonał: Michał Michalski.Wystawa zdjęć na 100-lecie szkoły Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych Województwa Podlaskiego III ŚWIĄTECZNY TURNIEJ W PIŁKĘ SIATKOWĄ Szkolny konkurs plastyczny z okazji 100-lecia Szkoły Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Łyżwiarstwie Szybkim ZBIÓRKA MAKULATURY !. Zaproszenie na zjazd absolwentów.. Chciałabyś zaprosić przyjaciół i bliskich na parapetówkę, przyjęcie z okazji awansu lub .Zaproszenie na urodziny musi zawierać podstawowe dane: datę i miejsce wydarzenia.. Bez względu na okazję, utworzenie zaproszenia na wydarzenie specjalne za pomocą profesjonalnie zaprojektowanych szablonów zaproszeń firmy Microsoft jest bardzo łatwe.Zaproszenie na 100-lecie szkoły.. "Przedsiębiorstwo Transportowe Worldtrans Sp.J.. Marii Konopnickiej w Mołodiatyczach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt