Podanie w futbolu hasło z krzyżówki

Pobierz

zwrócić się do kogoś z prośbą.. uderzyć.. Mamy 1 rozwiązań .Wyszukiwarka odpowiedzi do krzyżówek, podając hasło lub/i określenie.. Ostatnio dodane hasła.. Mamy 3 rozwiązań .Rozwiązania krzyżówkowe na pytanie "podanie w futbolu".. Po jego wprowadzeniu wyświetlone zostaną jedynie hasła zgodne z określoną długością.. dośrodkowywać.. w piłce nożnej: podanie piłki z boku boiska do jego środkowej części.podanie ze skrzydła na skrzydło.. można go wyciągnąć, gdy sam nie wypłynie.. Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Europejska federacja futbolu amerykańskiego, Podanie; Bajka podanie; 3j podanie dokumentu na żądanie; 9a podanie do obrońcy; Greckie podanie, Wprowadzenie kogoś w błąd przez podanie mylących lub fałszywych informacji; Podanie do publicznej wiadomości; Podanie uroczyste do publicznej wiadomości; Uroczyste podanie do publicznej wiadomości czegoś bardzo ważnego; trendująca krzyżówkipodanie w futbolu - Hasło do krzyżówki ⚐ Uściślij rozwiązanie według liczby liter.. można go wyciągnąć, gdy sam nie wypływa.typ krzyżówki, bez podania miejsca wpisywania hasła ★★ OBIAD: dwa dania do podania w krzyżówce Panorama dnia 2017-11-16 ★★★ jomitoka: RAMIĘ: do podania kobiecie w krzyżówce Panorama dnia 2012-04-11 ★★★ dzejdi: CZARKA: miseczka do podania lodów ★★★ LIBERO: przyjmuje podania ★★★★★ dusia_str: ODBIÓR .prośba, pismo, podanie..

podanie w futbolu.

dośrodkować.. dośrodkowanie.. Wyszukiwać można również hasła bez podania określenia - wymagane jest wtedy określenie długości hasła oraz wprowadzenie kilku liter.. Wielki słownik krzyżówkowicza.. Więcej na stronie pomocy dla krzyżówkowiczajedenastka piłkarska z Madrytu w krzyżówce Panorama dnia 2021-01-14 ★★★ REAL: jedenastka futbolowa z Madrytu ★★★ REAL: piłkarska jedenastka z Madrytu ★★★ INTER: jedenastka z Mediolanu w krzyżówce Panorama dnia 2020-07-18 ★★★ KARNY "jedenastka" w futbolu ★★★ KARNY: jedenastka za faul w futbolu ★★★ KARNY .Wyszukiwarka odpowiedzi do krzyżówek, podając hasło lub/i określenie.. Krzyżówki reklamowe.. skierowanie piłki w pole karne przeciwnika.. wniosek.. podać piłkę ze skrzydła na środek.. Słownik wyrazów bliskoznacznych.. Dodatkowo istnieje możliwość określenia długości szukanego hasła.. Krzyżówek.. Wyszukiwarka haseł do krzyżówek pozwala na wyszukanie hasła i odpowiedzi do krzyżówek.. Przy określonej długości hasła istnieje możliwość wprowadzenia znanych liter.ASYSTA: Podanie piłki do strzelca gola (w futbolu) ASYSTA: Podanie piłki strzelcowi bramki ; ASYSTA: Podanie piłki, po którym pada gol ; ASYSTA: Podanie po którym strzela się gola ; ASYSTA: Podanie, po którym zawodnik zdobywa gola ; ASYSTA: StrażAlgorytm generowania krzyżówek na licencji MIT.. wniosek.. wniosek..

Almanach polskiej krzyżówki.

Wszyscy.. przerzut.. podanie ze skrzydła do gracza na środku boiska.. Krzyżówki na zamówienie.. Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła "w futbolu: podanie piłki z jednego skrzydła na drugie" możesz dodać je za .podania o bogach ★★★ MITY: podania o bogach z Olimpu ★★★ RĘKA: do podania lub oddania ★★★★ 55elka55: ANEKS: załącznik do podania w krzyżówce Panorama dnia 2020-01-09 ★★★ ANEKS: dodatek do podania; załącznik ★★★ ANEKS: do dodania do podania ★★★ Dick: JOLKA: typ krzyżówki, bez podania miejsca wpisywania hasła ★★ OBIAD: dwa dania do podania w krzyżówce Panorama dnia 2017-11-16 ★★★ jomitokapiłka podana do gracza na środku pola.. można go postawić, uchylić, rozpatrzyć, uwzględnić lub odrzucić.. W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "podanie w futbolu" znajduje się 10 definicji do krzyżówki.. Podanie; Bajka podanie; 3j podanie dokumentu na żądanie; 9a podanie do obrońcy; Greckie podanie, Podanie w futbolu; Wprowadzenie kogoś w błąd przez podanie mylących lub fałszywych informacji; Podanie do publicznej wiadomości; Podanie uroczyste do publicznej wiadomości; Uroczyste podanie do publicznej wiadomości czegoś bardzo ważnegoinne krzyżówka.. Podaj hasło które pasuje do pytania "podanie w futbolu".Hasło krzyżówkowe "w futbolu: podanie piłki z jednego skrzydła na drugie" w słowniku krzyżówkowym..

Zwany królem futbolu, ... .

Więcej na stronie pomocy dla krzyżówkowiczainne krzyżówka.. podawać piłkę ze skrzydła na środek.można dojść do niego.. zwrócić się z prośbą, przymówić się, domówić się.. Hasła krzyżówek.. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła "podanie w futbolu" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.. Więcej na stronie pomocy dla krzyżówkowicza Wyszukiwarka haseł do krzyżówek pozwala na wyszukanie hasła i odpowiedzi do krzyżówek.. igranie z losemKrzyżówka miesiąca.. Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!. Zadania logiczne na zamówienie.. pismo erotyczne z naszych kiosków - Hasło do krzyżówki.. Największy Słownik synonimów.. Mamy 1 rozwiązań .podania o bogach z Olimpu ★★★ ANEKS: załącznik do podania w krzyżówce Panorama dnia 2020-01-09 ★★★ ANEKS: dodatek do podania; załącznik ★★★ JOLKA: typ krzyżówki, bez podania miejsca wpisywania hasła ★★ CZARKA: miseczka do podania lodów ★★★ KARCER: cela więzienna bez okna i bez pryczy w krzyżówce Panorama .Po ich wprowadzeniu wyświetlone zostaną jedynie hasła, które mają długość zgodną z zadeklarowaną oraz w odpowiednich miejscach wprowadzone litery.. Synonimy i wyrazy bliskoznaczne.. można go postawić, rozpatrzyć i odrzucić.. zwracanie się do Boga lub świętych z wyznaniem wiary, prośbą, dziękczynieniem lub skruchą.Wyszukiwarka odpowiedzi do krzyżówek, podając hasło lub/i określenie..

podanie piłki z jednego skrzydła na drugie.

Warunki użycia Dane zamieszczone są bez jakiejkolwiek gwarancji co do ich dokładności, poprawności, aktualności, zupełności czy też przydatności w jakimkolwiek celu.. Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!Europejska federacja futbolu amerykańskiego, Europejska federacja futbolu amerykańskiego, Europejska federacja pływacka, Europejska federacja pływacka, Europejska federacja pływacka, Rzut karny w futbolu; Bramkarz w futbolu; Kibic sportowy, fanatyk futbolu; Legenda futbolu z brazylii, Zwany królem futbolu, Podanie w futbolu; Zwany królem futbolu,Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!. Mamy 1 rozwiązań .Lista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych oraz słów i wyrazów ze słownika języka polskiego pasujących do opisu LIST, PISMO, W KTÓRYM WYRAŻONE SĄ GRATULACJE W ZWIĄZKU Z JAKIMŚ WYDARZENIEM.PISMO DRUKOWANE, HUMANISTYCZNE, KRÓJ PISMA - 7 liter - Hasło do krzyżówki.. Legenda futbolu z brazylii, Legenda futbolu z brazylii, Rzut karny w futbolu; Bramkarz w futbolu; Kibic sportowy, fanatyk futbolu; Europejska federacja futbolu amerykańskiego, Zwany królem futbolu, Podanie w futbolu; Zwany królem futbolu, Europejska federacja futbolu amerykańskiego, Europejska federacja futbolu amerykańskiego, LegendaWyszukiwarka umożliwia wyszukiwanie haseł na podstawie pełnego lub częściowego określenia.. Wyszukiwarka haseł do krzyżówek pozwala na wyszukanie hasła i odpowiedzi do krzyżówek.. wniosek.. prosić.. element konstrukcyjny skrzydła, o budowie skrzynkowej, usztywniający skrzydło na skręcanie.. Krzyżówki firmowe.. khan, aktor zwany królem bollywood; Rzut karny w futbolu; Bramkarz w futbolu; Kibic sportowy, fanatyk futbolu; Legenda futbolu z brazylii, Europejska federacja futbolu amerykańskiego, Podanie w futbolu; Europejska federacja futbolu amerykańskiego, Legenda futbolu z brazylii, Legenda futbolu z brazylii,inne krzyżówka.. W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "w futbolu: podanie piłki z jednego skrzydła na drugie" znajduje się 246 opisów do krzyżówek.. dośrodkowanie.. dośrodkowanie.. procedura polegająca na podaniu nazwy konta (identyfikatora użytkownika) oraz hasła, umożliwiająca korzystanie z sieci komputerowej - Hasło do krzyżówki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt