Reklamacje eobuwie formularz

Pobierz

Wystarczy wypełnić formularz zwrotu, odebrać kod (SMS/e-mail), umieścić go na paczce i nadać ją w wybranym paczkomacie.Formularz reklamacyjny - MODIVO / obuwie/torebki/akcesoria VER.. Reklamacja usługi - obniżenie ceny Reklamacja usługi - odstąpienie od umowy przed upłynięciem terminu realizacji usługiFakt uszkodzenia przesyłki zgłoś w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty doręczenia przesyłki poprzez nasz formularz.. Aby przyspieszyć rozpatrzenie reklamacji sugerujemy wypełnić i wydrukować formularz, a następnie dołączyć do pudełka z reklamowanymi produktami.. z o.o., ul. Wielicka 28, 30-552 Kraków, z dopiskiem Dział Reklamacji.. Jaki jest czas rozpatrzenia reklamacji przesyłek krajowych?. Przepisy prawa nie stawiają jej, tak jak np. w przypadku pozwu, określonych wymagań, których niespełnienie będzie rodzić określone konsekwencje.Istotą pisma reklamacyjnego jest przede wszystkim poinformowania sprzedawcy o niezgodności towaru z umową oraz na wskazaniu na czym ta niezgodność polega.Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu í4 dni od momentu otrzymania towaru przez Answear.com.. Prosimy dołączyć w miarę możliwości dowód zakupu (np. paragon/faktura VAT).. Reklamację zgłoś na adres mailowy W tytule maila wpisz numer zamówienia, z którego reklamowany produkt pochodzi.Reklamacja dzieła - naprawa dzieła Reklamacja dzieła - obniżenie ceny dzieła..

Pamiętaj, aby w środku umieścić wypełniony formularz zwrotu.

W razie pytań dotyczących reklamacji prosimy o kontakt z naszym iurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu (12) 312 27 27, (0) 801 801 569 Przetwarzamy Twoje dane zawarte w formularzu reklamacyjnym w celu realizacji procesu reklamacyjnego.Formularz Reklamacyjny (dla klienta) PROSIMY O CZYTELNE WYPEŁNIENIE FORMULARZA DRUKOWANYMI LITERAMI Imię i nazwisko klienta, którego płatność dotyczy Adres klienta (ulica, nr domu/mieszkania, kod pocztowy, miejscowość/poczta) Telefon kontaktowy: Adres e-mail: Podanie przez Państwa adresu e-mail jest Jeśli przypadkiem go wyrzuciłeś - nic się nie martw!Formularz ten można wypełnić w wybranym salonie CCC lub pobrać i odesłać na adres siedziby CCC samodzielnie: CCC S.A. / c/o eobuwie.pl S.A. ul. Nowy Kisielin - Nowa 9. c) numer konta bankowego.. Sklep gwarantuje rozpatrzenie reklamacji w ciągu 14 dni od dnia zgłoszenia reklamacji przez Klienta.Wypełnij formularz uwzględniając poniższe informacje: a) powód reklamacji ( wskazanie uszkodzenia) b) data zauważenia uszkodzenia.. Więcej informacji znajdziesz na stronie Imię: Kod pocztowy: Nazwisko: Miejscowość: Ulica: Adres e-mail: Twój numer Zamówienia:WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Adresat: eobuwie.pl S.A. ul. Nowy Kisielin - Nowa 9 66-002 Zielona GóraAby bezpłatnie odesłać akcesoria lub buty CCC za pośrednictwem InPostu, wejdź na stronę i wypełnij formularz, wpisując reklamację jako powód zwrotu..

Przeczytaj, jak dokonać zwrotu w eobuwie.pl krok po kroku: Krok 1.

Nic prostszego!. Forma online jest na ten moment jedyną dostępną dla klienta opcją na wypełnienie protokołu szkody .GOTOWY FORMULARZ REKLAMACJI DO POBRANIA TUTAJ.. 66-002 Zielona Góra .. 510 999 539; e-mail: FORMULARZ REKLAMACYJNY Prosimy o czytelne wypełnienie formularza drukowanymi literamiW jaki sposób mogę złożyć reklamację?. Wyślemy do Ciebie w ciągu doby sms z kodem do paczkomatu, dzięki któremu bezpłatnie nadasz przesyłkę.1.. Wejdź na stronę i kliknij Dokonaj zwrot.Masz już swojego faworyta(-ów) i chciałbyś oddać pozostałe modele?. Prosimy dołączyć w miarę możliwości dowód zakupu (np. paragon/faktura VAT).Formularz reklamacyjny (ściągnij, format .PDF) - wydrukuj go i dokładnie wypełnij.. Sprawdź dokładnie czy podałaś/eś poprawnie wszystkie dane.Formularz Reklamacyjny / obuwie / torebki / akcesoria Zaleca się wypełnienie poniższych pól - może to ułatwić i przyspieszyć rozpatrzenie reklamacji.. Prosimy dołączyć w miarę możliwości dowód zakupu (np. paragon/faktura VAT).. Zwrot kosztów reklamowanego obuwia.. Wzory reklamacyjne umowy o dzieło, której przedmiotem jest rezultat nie będący rzeczą ruchomą.. DANE KONSUMENTA INFORMACJE DOT.. DANE KONSUMENTA INFORMACJE DOT.. Reklamację możesz zgłosić na trzy sposoby: za pośrednictwem formularza na stronie Reklamacje; dzwoniąc na Infolinię InPost pod numerem 722 444 000 lub 746 600 000; listownie na adres: InPost sp..

W przypadku zagubienia formularza zwrotu możesz go pobrać na stronie eobuwie.pl w zakładce zwroty.

Formularz Reklamacyjny Zaleca się wypełnienie poniższych pól - może to ułatwić i przyspieszyć rozpatrzenie reklamacji.. Pamiętaj, że jeśli reklamujesz obuwie, to możesz domagać się zwrotu kosztów poniesionych na przesyłkę butów do sprzedawcy w związku z ich reklamacją.. Przygotuj produkty, Wydrukuj i wypełnij formularz reklamacji (do pobrania powyżej),Wypełnij formularz Podaj nam numer polisy lub numer PESEL abyśmy mogli skierować Cię do właściwego formularza Jeśli nie posiadasz tych danych, kliknij "dalej".Dział Reklamacji tel.. PRODUKTU Data złożenia reklamacji: Data zakupu: Imię i nazwisko: Data stwierdzenia wady produktu:Instrukcja: przygotuj produkty, przygotuj kartę gwarancyjną, jeśli była wydana wraz z zakupionym produktem, wydrukuj i wypełnij formularz reklamacji (do pobrania powyżej), umieść w kartonie przeznaczonym do wysyłki: formularz, kartę gwarancyjną (jeśli dotyczy) oraz produkty, karton (nad etykietą .FORMULARZ ZWROTU TOWARU Uzupełnij dokument i postępuj zgodnie z informacjami znajdującymi się na odwrocie.. Umieść zwracany produkt w kartonie wraz z wypełniony i podpisanym Formularzem Zwrotu.. Można też bezpłatnie skorzystać z paczkomatów i zwrócić produkt za pośrednictwem firmy InPost.. Przewidywany termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 10 dni roboczych, licząc od dnia zarejestrowania reklamacji.Wypełniony formularz reklamacji należy dołączyć do przesyłki i odesłać na adres: Firma Handlowa "ILSCY" Spółka Jawna ul. Towarowa 2 67-400 Wschowa Z dopiskiem: "Reklamacja" Oświadczam że znane są mi zasady reklamacji towaru określone w regulaminie sklepu internetowego CASU.Każdy produkt objęty jest 2-letnią rękojmią, w tym czasie możesz go reklamować postępując zgodnie z poniższymi krokami: Pobierz formularz reklamacji..

PRODUKTU Data złożenia reklamacji: Data zakupu:Przykładowy formularz reklamacyjny można znaleźć tutaj.

Dowiedz się więcej.Reklamacja nie jest sformalizowanym pismem.. Jeżeli koszt przesyłki obuwia .Zgłoszenie reklamacji może nastąpić m.in. poprzez wypełnienie formularza reklamacji dostępnego na stronie internetowej sklepu internetowego lub zgłoszenie reklamacji osobiście w jednym z Butików Wólczanka lub Lambert (Zobacz gdzie znajdują się Butiki Wólczanka i Lambert).FORMULARZ REKLAMACYJNY Miejscowość Data Numer faktury: Dane reklamującego: Nazwa frmy: Telefon kontaktowy: Adres e-mail: Zgłoszenie reklamacyjne:Reklamacja Jeśli zakupiony artykuł posiada wadę lub jest uszkodzony, prosimy o zgłoszenie reklamacji.. Możesz również własnoręcznie przygotować opis reklamacji wzorując się na treści formularza, zachęcamy jednak do skorzystania z przygotowanego przez nas formularza, który znacznie ułatwi Ci dokonanie reklamacji.Spakuj produkty oraz uzupełnij formularz.. Zwracane produkty odpowiednio zabezpiecz w kartonie lub torbie przeznaczonej do przesyłek kurierskich.. Aby rozpatrzyć reklamację, wypełnij ten formularz, podając jak najwięcej szczegółów dotyczących wady, tak abyśmy mogli szybciej odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie.Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania, jak zwrócić przedmiot, kiedy możesz to zrobić, kto ponosi koszty zwrotu przesyłki, na czym polega gwarancja.. Formularz powinien być dołączony do przesyłki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt